Perde Yıkama Hizmetimiz
 
       
             
             

Özellikle stor ve zebra Perdelerin yıkanması bir hayli zor bir işlemdir. Yıkanması tamamlanan perdeler, kuruma odasına alınır. Bu aşamada perdenin asla toz almaması çok önemlidir.

Kimyasal maddeler ile temizlenen Stor perdeler sertleşme problemini meydana getirir. Bu yüzden stor perdelerinizin üzerin de var olan leke ve kirlerin daha çabuk çıkması için çamaşır suyu kullanılması perdelerinizin kullanım ömrünü kısıtlamaktadır. El fırçaları ile temas edildiğin de sökülme veya perdelerinizin zarar görmesi de mümkündür.

Tamamen tecrübeli bir işçilik istemektedir. Stor perde yıkama işlemi halı yıkama işlemleri gibi değildir. Perdelerinizin temizliği günlük hayatımız da çevremiz de uçuşan toz ve bakterilerin perdelerinizin yüzeyine sinmesi sebebiyle, sararmaya sebep olmaktadır.

 Firmamız stor perdelerinizi kapınızdan teslim alırız. Veya kendi elemanlarımız perdelerinizi bulunduğu yerden çıkartırlar. Yıkama, kurutma ve ütüleme işleminden sonra teslim edilir.  Veya perdeler yerine bizzat çalışanlarımızca takılır.